Kuligi.EU

 

Oferujemy organizację niezapomnianych wieczorów panieńskich. Indywidualne podejście do każdego zamówienia sprawi paniom wiele radości w tym ekscytującym dniu. Co odróżnia nasze wieczory panieńskie od innych to nacisk na zakopiański klimat, który pozwolimy Wam poczuć na wspólnej, wesołej przejażdżce wozem lub fasiongiem po urokliwych zakamarkach Zakopanego, wśród których odkryjecie niesamowite i niezapomniane miejsca do posłuchania muzyki góralskiej, degustacji zakopiańskich specjałów, szalonej zabawy a przede wszystkim - do najbardziej podniosłej chwili tego wieczoru, czyli rzucenia swojego wianka. Uwaga: istnieje możliwość zamówienia naszej maskotki - konia do towarzystwa oraz fotografa.


Wóz jest w stanie pomieścić 12 osób i działa na zasadzie zwariowanego objazdowego pojazdu, który tego ważnego wieczoru przemieszcza się po Zakopanem zaliczając wybrane wcześniej przez organizatora (w porozumieniu z uczestniczkami) przystanki - miejsca warte zobaczenia lub sprzyjające dobrej zabawie. Jesteście gotowe na przejażdżkę? 


Jesteśmy też otwarci na Wasze własne, oryginalne propozycje.

  • Niezapomniane wrażenia zapewnia powożący fasiongiem oraz muzykanci gotowi zagrać dla przyszłej Pani Młodej.

    Dorosły 3 - 17 lat do 2 lat
    90.00 90.00

2007 - 2023 ©   Zakopane-iNFO

Wiosna, lato, jesień przejażdżki konne w Zakopanem

Zapraszamy do udziału w kuligach realizowanych wiosną, latem i jesienią.

Oferujemy przejażdżki bryczkami, wozami lub fasiongami w Zakopanem oraz pobliskimi wiejskimi trasami z ładnymi widokami.

Każda przejażdżka może być połączona z innymi oferowanymi przez nas atrakcjami np. ogniskiem, imprezą w szałasie góralskim, przygrywaniem góralskich muzykantów, góralską biesiadą. 

KALKULATOR KULIGOWY

Wypełnij poniższe pola, aby zobaczyć cenę łączną za udziął w kuligu