Kuligi.EU

 

Zorganizuj biesiadne ognisko dla rodziny, znajomych lub firmy. Ognisko latem w Zakopanem i okolicy Zakopanego.
W ofercie ognisko z zadaszeniem (zabezpieczenie przed deszczem) lub szałasem góralskim (2-poziomowym) w cenie do ustalenia w zależności od liczby uczestników.

Cena ogniska z zapiekaniem kiełbasek ustalona dla minimalnie 10 uczestników (w opcji około 2-godzinnej z zadaszeniem) wynosi 600 zł.
W cenie ogniska z zadaszeniem, kiełbasa, pieczywo, herbata, ketchup, musztarda, jednorazówki oraz widelce do zapiekania kiełbasek.
Cena dla 20 uczestników 1000 zł
Cena dla 30 uczestników 1350 zł
Cena dla 40 uczestników 1600 zł

Kontakt tel. 692 616 079

Kalkulator kuligowy

©  Zakopane-iNFO

Kuligi latem - przejażdżki konne letnie

Kulig - niegdyś jedna z ulubionych rozrywek szlachty i tradycyjna zabawa na Podhalu - dziś wciąż odżywa na nowo organizowany przez nasze biuro. Nie zapominamy, że przeznaczeniem kuligu nie jest tylko sama przejażdżka, stąd też oferujemy dodatkowe atrakcje mu towarzyszące: ognisko, potańcówkę przy muzyce góralskiej, możliwość zamówienia dodatkowych dań typu bigos, płonący prosiak.

Daj więc się ponieść na naszych saniach! Na hasło „Jazda Gazda” ruszamy z kopyta poprzez łąki i lasy!

A gdy nadal mało Ci wrażeń - po przejażdżce czeka na Ciebie płonąca watra, przy której przygotujesz kiełbaskę, ogrzejesz się i zawrzesz nowe znajomości, bo nic nie zbliża ludzi tak, jak chwile przy zimowym ognisku w górskiej scenerii. Zabierz ze sobą swoją drugą połówkę i niech zaiskrzy między Wami na nowo – przy cieple ogniska, z muzyką góralską w tle, przy której z pewnością serca zabiją Wam mocniej!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą atrakcji kuligowych. Jeśli nie znaleźliście tego, czego szukacie – prosimy o maila lub telefon, a na pewno postaramy się znaleźć rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania.

Nasze doświadczenie w realizacji usług rekreacyjno-rozrywkowych zapewni Państwu moc wielu niezapomnianych atrakcji. Warto już dzisiaj dokonać rezerwacji na oczekiwany termin - liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy na kulig!

KALKULATOR KULIGOWY

Wypełnij poniższe pola, aby zobaczyć cenę łączną za udziął w kuligu