Kuligi.EU

Co to jest kulig?

Za Kulig uznaje się kilka zaprzęgów konnych, które poruszają się jeden za drugim. Nazwa kulig najczęściej kojarzy się z przejażdżką saniami (4 lub 8-osobowymi) zimową porą między zaśnieżonymi lasami lub łąkami.

Uczestnicząc w kuligu za dnia możemy cieszyć zmysły pięknem zimowego krajobrazu, nocą możliwości krajobrazowe są ograniczone, jednak wieczorową porą przejażdżka odbywa się przy blasku płonących pochodni.

Często zainteresowani uczestnicy pytają - który kulig lepszy - realizowany w ciągu dnia, czy wieczorową porą?
Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy do Państwa decyzji.

Najczęstszą formą aktywnego spędzenia wolnego czasu była jak do tej pory przejażdżka wieczorową porą z pochodniami (+ atrakcje towarzyszące). Z naszej strony zachęcamy Państwa również do udziału w kuligach realizowanych w ciągu dnia.


Galeria Fotografii

Zobacz powiekszenie fotografiiKliknij w duza fotografie, aby zobaczyc zdjecia w powiekszeniu.
  • Przejażdżka samiani między zaśnieżonymi łąkami w przepięknym zimowym krajobrazie.

    Fotografie informacyjne

  • Przejażdżka samiani między zaśnieżonymi łąkami w przepięknym zimowym krajobrazie.

©  Zakopane-iNFO

Kuligi latem - przejażdżki konne letnie

Kulig - niegdyś jedna z ulubionych rozrywek szlachty i tradycyjna zabawa na Podhalu - dziś wciąż odżywa na nowo organizowany przez nasze biuro. Nie zapominamy, że przeznaczeniem kuligu nie jest tylko sama przejażdżka, stąd też oferujemy dodatkowe atrakcje mu towarzyszące: ognisko, potańcówkę przy muzyce góralskiej, możliwość zamówienia dodatkowych dań typu bigos, płonący prosiak.

Daj więc się ponieść na naszych saniach! Na hasło „Jazda Gazda” ruszamy z kopyta poprzez łąki i lasy!

A gdy nadal mało Ci wrażeń - po przejażdżce czeka na Ciebie płonąca watra, przy której przygotujesz kiełbaskę, ogrzejesz się i zawrzesz nowe znajomości, bo nic nie zbliża ludzi tak, jak chwile przy zimowym ognisku w górskiej scenerii. Zabierz ze sobą swoją drugą połówkę i niech zaiskrzy między Wami na nowo – przy cieple ogniska, z muzyką góralską w tle, przy której z pewnością serca zabiją Wam mocniej!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą atrakcji kuligowych. Jeśli nie znaleźliście tego, czego szukacie – prosimy o maila lub telefon, a na pewno postaramy się znaleźć rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania.

Nasze doświadczenie w realizacji usług rekreacyjno-rozrywkowych zapewni Państwu moc wielu niezapomnianych atrakcji. Warto już dzisiaj dokonać rezerwacji na oczekiwany termin - liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy na kulig!

KALKULATOR KULIGOWY

Wypełnij poniższe pola, aby zobaczyć cenę łączną za udziął w kuligu